Toetasime oma külastajate abiga Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu

21.01.24

Nautica keskuse aastalõpu heategevuslik algatus aitas külastajate abiga toetada MTÜ-d Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit üle 2500 euroga – toetussummat koguti külastajate arvu arvestuses.

„Nautica keskus oma kaupluste, teenuste, söögikohtade ja meelelahutusvõimaluste poolest on keskus kogu perele ning meie soov oli suunata heategevuslik tugi just neile, kes seda kõige rohkem vajavad. Peredes, kus laps põeb rasket haigust, vajavad abi mitte ainult väikesed ja vaprad patsiendid, vaid ka nende tublid vanemad, kelle usk, pühendumus ja armastus teevad imesid,“ ütles Nautica keskuse juht Teana Baškirtseva.

„Emana tean, et elus ei ole midagi raskemat, kui näha haigeks jäänud lapse vaevusi ning kui tegemist on juba väga raske ja kurnava haigusega, siis tuge peab saama ka lapsevanem. Vähihaigete Laste Vanemate Liit just sellist tuge vanematele ja peredele pakubki ning oleme südamest tänulikud nii meie külastajatele jaliidu liikmetele nende missioonitunde ja ennastunustava töö eest,“ lisas Teana.

Detsembris käis Nautica keskuses 262 tuhat külastajat, kelle abiga koguti Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule ja anti üle 2620 eurot.