Külastades meie keskust, soovime tagada Sinu heaolu ja turvalisust!

Käitumisjuhised külastajale:

COVID-19 ohutusmeetmete vastavussertifikaat

Siit leiad keskuse taasavamise KKK: kõik, mis sa tahad teada taasavamisest.

Kas sunnite inimesi maski kandma?
Palume inimestel järgida valitsuse juhtnööre. See tähendab, et 2. juunist maskikandmise kohustus lõppes ja asendus soovitusega kanda suletud rahvarohketes siseruumides maski.

Mis juhtub, kui keegi ei kanna maski?
Kauplustes ja kaubanduskeskuste siseruumides on maski kandmine soovituslik. Kutsume kõiki külastajaid jätkuvalt üles juhtnööre järgima. 

Kas peame kaubanduskeskustes järgima 2 + 2 reeglit?
Alates 31. maist tuleb avalikus siseruumis 2+2 liikumispiirangu asemel arvestada hajutatuse nõudega. Hajutatuse nõude puhul tuleb võõrastest inimestest hoiduda viiruseleviku seisukohast mõistlikusse kaugusesse. Ruumis võib korraga olla maksimaalselt 50% tavaolukorras lubatavast külastajate arvust.

Kas piiratud on ka see, kui kaua võin keskuses aega veeta?
Keskuses veedetavale ajale piiranguid ei ole.

Kas mõõdate külastajate ja töötajate kehatemperatuuri?
Me ei kontrolli kaubanduskeskuste sissepääsudel inimeste kehatemperatuuri. Soovitame Teil oma kehatemperatuuri ise mõõta meie Safespot desinfitseerimisjaamades, mis asuvad keskuste sissepääsude lähedal.

Kuidas keskusse pääsen, on see muutunud?
Nautica kaubanduskeskus on avatud kõigile külastajatele; kui aga keskuses viibib juba maksimumarv külastajaid, võib sissepääs olla piiratud.

Kas ma pean igasse poodi pääsemiseks ootama järjekorras?
Kauplusesiseste piirangute tõttu on võimalik, et ühe või teise poe sissepääsul tekib järjekord. Palun kontrollige lubatud klientide arvu iga kaupluse sissepääsu juures.

Kas kõik tualetid on avatud?
Jah, tualetid jäävad avatuks.

Kas liftide kasutamine muutub?
Ka liftide kasutamisele kehtivad sotsiaalse distantseerimise nõuded.

Toit ja jook

Mis piirangud kehtivad toidukohtades?
Alates 31. maist on lubatud siseruumides kuni 50-protsendiline ruumitäitumus ja arvestada tuleb hajutatuse nõudega. Laudkonnast osavõtjate arvule enam piirangut ei seata.