Tallinnas Nautica keskuses avati uuendusliku kontseptsiooniga Rademari kauplus

04.08.22

4. augustil avas 30 aastase ajalooga spordi- ja vabaajakaupade edasimüüja Rademar uksed Tallinna kesklinnas, Nautica keskuses, kiirelt arenevas sadamapiirkonnas.

Uues Rademari kaupluses on sporditarvete ja brändide valik kliendi jaoks üles ehitatud tavapäraselt erinevalt. Rademari juhatuse liikme Margus Juksari sõnul on Nauticas esimene spordipood, kus jalanõude sein on löödud lahku. „Meil ei ole enam suurt pikka jalatsiseina, vaid näiteks treening- või jooksujalanõud on sama kategooria rõivaste juures, et külastajal oleks lihtsam jalanõude juurde sobivad rõivad leida ja vastupidi,“ tutvustab Juksar uuenduslikku lahendust.

Kliendi mugavuse eesmärgil paiknevad kassad poe keskel, nii saab klienditeenindaja paremini abiks olla. Muutunud on veel proovikabiinid ja valgustus, mis aitab sobivad spordirõivad välja valida.

Margus Juksar tunneb heameelt, et Rademar on taas kesklinnas liikuvale inimesele lähemal ja peab Nautica asukohta väga heaks. Uuest kauplusest leiab rõivaid ning jalanõusid treeninguks, vaba aja veetmiseks ja õues liikumiseks tervele perele. Esindatud on laias valikus kõik Rademari suuremad brändid, nagu näiteks Nike, Adidas, Puma, Didriksons, Columbia, Icepeak, Champion, EA7, Halti, Luhta, Vans.

Nautica keskuse omanikettevõtte Capfield tegevjuht Kaarina Pagil rääkis, et keskuse eesmärk on keskenduda järjest enam Eesti oma inimestele. „Sadamapiirkond on uus ja arenev keskkond meie linnaruumis, millele aitame Nautica keskuse arenguga omalt poolt kaasa,“ märkis Kaarina Pagil ja lisas: „Nautica eesmärk olla kodu-keskuseks eelkõige kohalikule elanikule. Samas mitte ära unustades laevaga saabuvat turisti, kellele Rademar oma laia ja tugeva brändivalikuga loob olulist lisaväärtust.“

Kaarina Pagili sõnul on keskuse arendamisel tähelepanu pööratud kaupluste omavahelisele sünergiale. „Klient saab meie keskusest kätte tervikliku valiku,“ lausus ta ja lisas, et spordikaubad on Nautica keskuse kaupluste seas TOP 5 hulgas.

Rademaril on plaanis lähiaastatel jätkata oma poodide uuendamisega, et pakkuda külastajatele veelgi paremat kliendikogemust. Kuu keskpaigani on Nautica Rademari kaupluses avamispakkumised. Koos uue kauplusega Nauticas on Rademaril üle Eesti 17 poodi ja e-pood, mida saab külastada iga kell asukohast sõltumata.