Nautica keskuses avati 1000 m2 suurune JYSK-i kauplus

11.08.22

Tallinna südalinnas asuvas Nautica keskuses avati 11.augustil JYSK-i kauplus, mis on Eestis juba viies. Avamise puhul saavad esimesed 100 klienti, kes teevad Nautica keskuse JYSK-is vähemalt 40-eurose ostu, kingituseks anatoomilise padja.

JYSK-i piirkonnajuhi Ellike Orasmäe sõnul on üks poeketi strateegilistest eesmärkidest olla kliendile veelgi lähemal: „Järjekordse, sedapuhku, viienda poe avamisega Tallinnas, oleme veelgi paremini kättesaadavad,“sõnas Orasmäe.

Nautica keskuse omanikettevõtte Capfield OÜ tegevjuht Kaarina Pagil ütles, et inimeste harjumused ja käitumine on aastate jooksul muutunud. „Poed, mis täna Nautica keskuses klienti tervitavad, täiendavad üksteist väga hästi. Oluline, et kaupluste vahel oleks sünergia ja klienti ootaks keskuses terviklik valik. JYSK on kindlasti üks kauplustest, mida kliendid pikisilmi südalinna on oodanud ja meil on hea meel see täna nendeni tuua.“

Avamise puhul kehtivad paljudele JYSK-i sortimendis olevatele tootegruppidele sooduspakkumised kuni 70%. Samuti ootab esimest 100 40-eurose ja suurema ostu teinud klienti kingituseks anatoomiline padi. Lisaks saavad kõik üle 25-eurose ostu sooritanud avanädalavahetusel keerutada eksklusiivsete pakkumistega õnneratast.

JYSK-i kauplusest leiab valmis ruumilahendustega ideid kodu ja aia sisustamiseks. JYSK-i valikus on Scandinavian Sleeping ja Living tooted – nii mööbel, madratsid, suletekid, padjad, voodipesu kui käterätid. JYSK on tuntud oma laia suvemööblivaliku poolest, mille hulka kuuluvad näiteks õuemööblikomplektid, lehtlad, ja lamamistoolid. Kuna hooaeg hakkab lõppema, on suurpärane võimalus kasutada hetkel kehtivaid soodsaid hindu, et valmistuda juba järgmiseks kevadsuveks. Algava koolihooaja puhul pakub JYSK hea hinnaga laudu, kontori- ja mängutoole, riiuleid ja hoiukaste.

Nautica keskuse avaras JYSK-i madratsistuudios saab mugavalt testida laia madratsivalikut. Kauplusest leiab suure väljapaneku patju, suletekke ja voodipesu kolmes kvaliteediseerias – Basic, Plus ja Gold. Uues kaupluses on esindatud kõik JYSK-i kaubamärgid – Wellpur, Dreamzone, Kronborg, Therabutik ja teised.

Tallinnas on hetkel koos Nautica keskuse kauplusega juba viis JYSK-i. Lisaks on JYSK kauplused Pärnus, Jõhvis, Narvas, Kuressaares, Viljandis ja Haapsalus.