Uus Hemtexi kauplus tervitab külastajaid Nautica Keskuses

01.12.23

Esmaklassiline kodutekstiili ja sisustustoodete kauplus Hemtex avas täna, 30. novembril oma uksed Nautica Keskuses.
See on Hemtexi seitsmes ja samas suurim kauplus Eestis.

Nautica Keskuse juhataja, Teana Baškirtseva, väljendas elevust uue Hemtexi kaupluse avamise üle ning rõhutas, kuidas see laiendab oluliselt kesklinna piirkonna elanike ja töötavate inimeste võimalusi kodu kauniks sisustamiseks. “Mina kui suur Hemtexi toodete fänn, soovitan soojalt tutvuda nende kvaliteetse ja stiilse tootevalikuga. Hemtex on kodusisustajate hulgas tuntud oma aastakümnete pikkuse kogemuse ning tarbijate usalduse poolest. Uue kaupluse avamine pakub kindlasti Nautica Keskuse külastajatele veelgi rohkem põhjuseid teha oma ostud meie keskuses,” märkis Teana.

Uus Hemtexi kauplus Nauticas on mitte ainult avaram, hõlmates 465 ruutmeetrit, vaid pakub ka suuremat valikut kodusisustuse tooteid. “Nautica Keskus on strateegiliselt ideaalse asukohaga, olles lähedal nii sadamale kui ka kesklinna piirkonnale. Meie eesmärk on rahuldada klientide vajadust luua ilus ja praktiline kodu ning nüüd saame pakkuda neile veelgi rohkem võimalusi kodu kaunistamiseks. Meie kõige populaarsemad tooted, nagu voodipesu ja kardinad, on nüüd veel kättesaadavamad,” sõnas Hemtexi turundusjuht Cecilia Rudenstam.

Hemtex on alates 1973. aastast pühendunud inimeste kodude sisustamisele ning on aja jooksul kujunenud Põhjamaade tekstiilimüügi liidriks. Ettevõttel on üle 140 kaupluse ja inspireeriv eestikeelne veebipood. Kaubamärk pakub kvaliteetseid kodutekstiile, sealhulgas tekke, patju, voodipesu, pleede, dekoratiivpatju ja mitmesuguseid tekstiiltooteid ning sisustusaksessuaare.

Nautica Keskus avas oma uksed 19. oktoobril 2017 pärast põhjalikku laiendus- ja uuenduskuuri. Keskusel on renditav pindala 18 500 m², kus asub ligi 60 erinevat kauplust, mida külastab üle 3 miljoni inimese aastas. Kesklinna ja sadama lähedal asuvas Nautica Keskuses on ainus Tallinna kesklinnas paiknev Rimi hypermarket. Külastajad saavad nautida ainulaadset ostukogemust, kus on esindatud mitte ainult moe-, kinga- ja spordibrändid, vaid ka meelelahutusettevõte Minigolf ning mitmekesine valik söögikohti.