Nautica keskuse kaupluste valik on hoogsalt laienenud

09.02.24

Kaubanduskeskuse Nautica kaupluste valik on viimase poole aastaga jõudsasti laienenud, muutes keskuse kogupere kesksemaks – viimase poole aastaga on Nauticas uksed avanud viis uut poodi.

„Täiendame pidevalt Nautica klientide kaubavalikut ning muutume aina rohkem perekeskseks kaubanduskeskuseks, kust leiab endale meelepärast kaupa ja teenust või maitseelamust ja meelelahutust nii suurem kui väiksem pereliige,“ kommenteeris Nautica keskuse juht Teana Baškirtseva.

„Just äsja lisandunud LCosmetics oma 140-ruutmeerisel pinnal täiendab keskuse külastajate valikuid veelgi, pakkudes erinevaid tooteid nii naistele, meestele kui ka lastele. Siit leiab kõike – juukse-, naha- ja küüntehooldusvahenditest kuni pesu- ja puhastusvahenditeni. Kosmeetikatoodete poolest on Nautica keskuse valik nüüdsest eriti esinduslik, sest keskuses pikalt tegutsenud TradeHouse sai väärika lisanduse,“ lisas Baškirtseva.

„Nautica kauplus on meie ketis juba 26. LCosmeticsi esindus ning pakume klientidele enam kui 90 kaubamärki ja üle 13000 erineva toote nii Eesti, kui välismaa tootjatelt. Eriliseks teeb meie kaupluse ka eraldi tegutsev maskide valik näo- ja kehamaskide austajatele, kus on valikus üle 180 tüübi erineva hooldusmaski,“ kommenteeris LCosmeticsi turundusjuht Diana Kostina.

Sügisel avas Nautica keskuses kaupluse elustiilibränd Miniso ning kodutekstiili ja sisustustoodete kauplus Hemtex, hiljuti lisandus mobiiltarvikute pood Evelatus ning veebruari algusest ootab külastajaid kosmeetikakett LCosmetics. „Täiendame meie kaupluste, teenuste ja söögikohtade valikut pidevalt ning loodame rõõmustada keskuse külastajaid ka uuel aastal põnevate uuendustega,“ lisas Baškirtseva.

Nautica kogu renditav pind on 18 500 m² ning keskuse kahel korrusel asub kokku 54 poodi ja teeninduskohta. 2023. aastal külastas keskust üle kolme miljoni kliendi.