Nautica keskuse näitus VÄGEVAD DRAAKONID

14.09.20

15. septembril avas Nautica ostukeskus draakoneid tutvustava tasuta fantaasianäituse “Vägevad draakonid”, kus on võimalik näha elusuuruseid eksponaate draakonitest ja lohepeksjatest koos relvade ja jahipidamise varustusega. Tšehhist pärit ja esmakordselt Eestis olevat ekspositsiooni saab keskuses külastada kuni 21. oktoobrini.

Draakonitega seonduv müstilisus ei jäta tõenäoliselt ühtegi last külmaks. Müütiline elukas on paljudele tuntud ka Hiina astroloogiast, kus ta on üks kaheteistkümnest loomamärgist. Nautica keskus täitub pisut enam kui kuuks ajaks maosarnaste olendite ja nende taltsutajatega, kuid lisaks sellele on võimalik tutvuda ka skeletiosadega.

Näitusel on võimalik tutvuda elusuuruses draakonite, lohepeksjate ehk draakonitaltsutajate, relvade, varustuste, trofeede ja skeletijäänustega.

Lisaks kuulutas keskus välja joonistusvõistluse, kuhu on oodatud osalema kõik kuni 15-aastased draakoni- ja kunstihuvilised. Parimate autorite vahel loositakse vanuserühmiti välja 200 euro väärtuses Nautica keskuse kinkekaarte ja huvitamate joonistuste autoreid ootavad lisaks üllatusauhinnad. Joonistusi saab saata nii elektrooniliselt aadressil info@nautica.ee kui tuua ka kohapeale. Täpsem info ja reeglistik on leitav Joonistusvõistluse lehel, samuti on sel lehel võimalik tutvuda ka parimate töödega.

Nautica keskuse juht Olga Allik toonitab, et kogu ostukeskuse alal on endiselt rakendatud vajalikud meetmed (puutevabad desinfitseerimisvahendid ja sagedane pindade puhastamine), et tagada kõigi külastajate ja töötajate turvalisus. Vaatamata keerulisele olukorrale oleme veendunud, et saame pakkuda turvalist ja puhast keskkonda, kus inimesed saavad tunda end ostlemisel ja elamuste nautimisel rahulikult ja mugavalt. 

Näituse ala on kõikidele külastajatele tasuta.

Näitust tutvustav fotomaterjal.

Pakkumised