Teave Nautica keskuse külastajatele COVID-19 viiruse meetmete rakendamise ning ohutuse kohta meie keskuses!

17.03.20

Nautica keskus jälgib tähelepanelikult COVID-19 viiruse leviku osas olukorda ning järgib igapäevaselt riikliku terviseameti juhiseid.

Mõeldes meie kaubanduskeskustes töötavate ning meid külastavate inimeste tervisele ja heaolule ning arvestades külastajate vajadusi, muudab Nautica keskus lahtiolekuaegasid.

Teatame, et seoses riikliku eriolukorraga on keskuse kauplused, restoranid, kohvikud ja teeninduskohad ajutiselt alates 18.03 avatud kell 10:00-18:00.

RIMI on avatud kell 10:00-21:00.

Südameapteek on avatud kell 10:00-20:00.

Lisaks on Nautica keskus otsustanud tühistada lähitulevikus plaanitud turundusüritused meie kaubanduskeskuses vältimaks suurte rahvahulkade kogunemist. 

Oleme keskendunud COVID-19 leviku tõkestamiseks vajalike ettevaatusabinõude võtmisele. Kõiki meie keskuse külastavate või siin töötavate inimeste tervis ja ohutus on Nautica keskuse peamine prioriteet.

Kutsume kõiki üles järgima Eesti Terviseameti poolt kommunikeeritud soovitusi, eeskirju ja hügieeni abinõusid nakkuse ennetamiseks (https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus).
Need on olulised, et vältida viiruse levikut inimeselt inimesele.

Reageerime operatiivselt muutuvale olukorrale Eestis ja teavitame keskuse külastajaid jooksvalt kõikidest suurematest keskust puudutavatest muudatustest.

Loodame Teie mõistvale suhtumisele, sest antud muudatused on vajalikud hoidmaks meie kõigi kallimat vara – meie tervist!

Aitäh!