H&M-I UUS FANTAASIAKÜLLANE LASTEKOLLEKTSIOON

H&M-I UUS FANTAASIAKÜLLANE LASTEKOLLEKTSIOON SÜNDIS KOOSTÖÖS KUNSTNIK NATHALIE LÉTÉ’GA

H&M teatab põnevusega koostööst tunnustatud Pariisi kunstniku Nathalie Lété’ga, kelle looming haarab illustratsioone, tekstiilikunsti, keraamikat ja maalikunsti. Lasterõivastest- ja aksessuaaridest koosneva kapselkollektsiooni puhul on mustritena kasutusse võetud mitmeid Lété’ värvirohkeid ja poeetilisi teoseid. Kollektsioon ,,Nathalie Lété X H&M“ lasterõivaid müüvates H&Mi kauplustes ja e-poes alates 7. märtsil.

H&Mi uusim koostöökollektsioon ,,Nathalie Lété X H&M“ keskendub beebide ja väikelaste rõivastele. Valikus on suur hulk tähelepanu tõmbavaid T-särke, jakke, teksaseid, kleite, kombinesoone, lühikesi pükse ja ujumisrõivaid. Nathalie Lété loodud kirevad looma- ja lillemustrid on kollektsioonis võtmerollis.
,,Loon oma kunsti abil endale fantaasiamaailma, mida soovin ka teistega jagada – kinkida neile võimaluse unenägudesse sukelduda. Minu loomingu keskmes on lilled, loomad, linnud, naiivsus ja värvid. Soovin luua kookoni, mille sees valitseb õnn ja harmoonia. Minu loomingu elementide vahelised suhted räägivad lugusid ja loovad kauni atmosfääri. Mul on hea meel oma maailma H&Mi ja selle kollektsiooni abil jagada,” jutustab kunstnik Nathalie Lété.

Kõik Lété’ loodud mustrid saavad alguse akrüülmaalidena, mis kombineeritakse hiljem fantaasiaküllasteks ja rõõmsateks lugudeks. ,,Nathalie Lété X H&M“ kollektsiooni puhul äratas kunstnik ellu troopilise džungli, millesse on end ära peitnud kameeleonid ja tiigrid. Lisaks eksootilistele tegelastele leiab mustrimaailmast ka illustraatorile omase lilleriigi, kus seiklevad kassid, linnud ja jänesed.

“Oleme Natalie Lété’ ja tema maailma imetlenud juba aastaid ning meil on ülimalt hea meel temaga lastekollektsiooni raames koostööd teha. Kollektsioon on mänguline ja hurmav ning kõigi esemete puhul on tõeliselt tunda nagu oleksid astunud botaanikaunelmasse. Meil on hea meel kollektsiooni oma kõige nooremate fännidega jagada,” tõdeb H&M lasterõivaste disainer Jennifer Helmer.