Nautica keskuses avatakse pealinna viies H&M-i kauplus

06.03.18

Rahvusvaheline rõivakett H&M, H&M Hennes & Mauritz AB, mis pakub moodi ja kvaliteeti parima hinnaga jätkusuutlikul viisil, avab 15. märtsil oma üheteistkümnenda kaupluse Eestis. Nautica poe avamisega kasvab Tallinna kaupluste arv viieni.

Keskuses kahel korrusel asuv ligi 1300 m² H&Mi kauplus pakub suures valikus värskeid moerõivaid ja aksessuaare nii naistele, meestele, noortele kui lastele. ,,Kauplus näeb imeline välja, meie tiim on teinud suurepärast tööd! Tean, et kliendid leiavad meie uuest poest inspiratsiooni ja rõivaid, mis sobivad nende isikliku stiiliga,“ kinnitab H&Mi Soome ja Baltikumi juht Marika Pyykkö.

Uus H&Mi kauplus avatakse Nautica keskuses 15. märtsil kell 10.00. Avamise puhul kingitakse järjekorra esimesele 20 õnnelikule külastajale 50 € kinkekaart. Iga kümnendat ostjat üllatatakse 10 € kinkekaardiga. Lisaks saavad kõik kliendid, kes ostavad avamisnädala lõpus (15.03‒18.03) vähemalt kolm toodet, 20% allahindlust.

Avamise puhul valib oma lemmikud H&Mi naiste- ja lastekaupade hulgast välja blogijate kollektiiv Bloggersmarket, kelle eelistustega saab tutvuda avamisnädala jooksul. Samuti tasub pilk peal hoida Bloggersmarketi Facebooki lehel, kus toimub mahukas kinkekaardiloos.

Sarnaselt kõigile teistele H&Mi kauplustele avaneb ka Nauticas võimalus saata oma soovimatud tekstiilitooted teisele ringile, tuues need H&Mi rõivastekogumiskastidesse.

H&Mi kauplus Nautica keskuses on avatud esmaspäevast pühapäevani kella 9 ‒ 20.

Esimesed H&Mi kauplused Eestis avati 2013. aastal ja pärast uue poe avamist Nauticas on ettevõttel Eestis kokku üksteist kauplust.

Lisainfo:
Ester Kannelmäe
Ester.Kannelmae@hm.com