LAPSED SÖÖVAD TASUTA!

Tule kogu perega Nauticasse sööma! Kui tellid endale Nautica ostukeskuse mis tahes söögikohast (v.a Hesburger ja Babyback Ribs & BBQ) vähemalt 12 euro eest süüa-juua, saad kuni kahele maksimaalselt 12-aastasele lapsele tasuta eine või magustoidu.

Kampaania „Lapsed söövad tasuta!” reeglid

 1. Kampaania „LAPSED SÖÖVAD TASUTA!” (edaspidi kampaania) korraldaja on NAUTICA KESKUS OÜ, registrikood 14616816.
 2. Kampaania kestab 16.11.–31.12.2020 (k.a).
 3. Kampaanias saavad osaleda kõik Nautica keskuse külastajad.
 4. Kampaanias osalemiseks peab täiskasvanud klient Nautica keskuse kampaanias osalevas kohvikus või restoranis kulutama vähemalt 12 eurot. Selle summa täitumisel saavad kuni 2 täiskasvanuga kaasas olevat kuni 12-aastast last samast söögikohast endale valida ühe eine või magustoidu tasuta. Samuti saab täiskasvanu vastava kohviku või restorani teenindajalt küsida endale parkimiskupongi, millega saab Nautica keskuse parklas tasuta parkida ühe lisatunni.
 5. Laste vanuse tõestamiseks võivad teenindajad küsida isikut tõendavat dokumenti.
 6. Kampaanias osalevad järgmised Nautica keskuse kohvikud ja restoranid:
 • Blender,
 • CHI,
 • Coccodrillo,
 • Coffee & Kitchen,
 • Kebabi Wabrik,
 • Margot Crepes & Waffles,
 • Nord Coffee.
 1. Kampaanias osaledes annab osaleja kinnituse, et on tutvunud kampaania tingimustega ja on nõus neil tingimustel kampaanias osalema.
 1. Nautica keskusel on õigus kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada, teavitades kampaanias osalejaid muudatustest Nautica keskuse kodulehe vahendusel.
 2. Tasuta eineid, magustoite ega parkimiskuponge ei asendata kampaanias osaleja nõudmisel teist liiki toidu, kauba või tootega. Samuti ei hüvitata nende maksumust rahas.
 3. Siinsete reeglitega reguleerimata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.